Villa Paz
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
Az akár 10 vendég fogadására alkalmas 2 hálószobás Villa Paz La Romana kényelmes elhelyezkedést kínál 15 percnyi autóútra olyan sportlátványosságoktól, mint a Dye Fore golfklub.
Az Altos de Chavon School of Design 6 km-re, míg a Casa de Campo Resort and Villas nagyjából 2 km-re található a 3 fürdőszobás villától.
A Villa Paz egy mosógéppel felszerelt fürdőszobával rendelkezik.
A La Caña mediterrán ételekkel kényezteti vendégeit hozzávetőlegesen 25 percnyi sétára a La Romana városi villától. Az utazók könnyen elérhetik a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőteret, amely 5 km-re van a La Romana városi ingatlantól.
- Helyi látnivalók
- Art Gallery at Altos de Chavon3,9 km
- Eco Planeta Caribe4,7 km
- La Aleta3,9 km
- Multiplaza4,5 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel8 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Villa Paz milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Villa Paz között 5 km távolság van. - ❓
A Villa Paz biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Villa Paz Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Villa Paz?
A Villa Paz kapacitása 10 főig terjed. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Villa Paz vendégei vagyunk?
La Romana nevezetességei közé tartozik a Teeth of the Dog Golfpálya és az Altos de Chavon School of Design, amelyek 2 km-re, illetve 6 km-re találhatók a Villa Paz területétől. Ezenkívül a Casa de Campo Resort and Villas (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.